-20 %
Крушка, мигач PHILIPS H21W, 12V, 21W, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12356/10
59.57€ (116.51лв.)
47.65€ (93.20лв.)
Без данък: 47.65€ (93.20лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H21W |
| Линия | Premium |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 21 W |
| Тип фасунга | BAY9S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |