-20 %
Крушка, мигач PHILIPS H21W, 12V, 21/0,27W, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12356B2
15.95€ (31.20лв.)
12.76€ (24.96лв.)
Без данък: 12.76€ (24.96лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H21W |
| Линия | Vision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 0,27 W/ 21 W |
| Тип фасунга | BAY9S |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 2 броя |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 2 броя |