-20 %
Крушка, LED, светлини на регистрационния номер PHILIPS W5W, 12V, 0,74W, 6500K, 56lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 11961CU31B2
7.57€ (14.81лв.)
6.05€ (11.83лв.)
Без данък: 6.05€ (11.83лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Цвят на светлина | Студено бял |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | W5W |
| Линия | Ultinon Pro3100 SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 0,74 W |
| Температура | 6500K |
| Тип фасунга | W2,1X9,5D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка / LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 56lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 2 броя |