-20 %
Крушка, LED, светлини купе PHILIPS W5W, 12V, 0,6W, 6000K, 55lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 11961U30CWB2
9.56€ (18.70лв.)
7.65€ (14.96лв.)
Без данък: 7.65€ (14.96лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Цвят на светлина | Бял |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | W5W |
| Линия | Ultinon Pro3000 SI |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 0,6 W |
| Температура | 6000K |
| Тип фасунга | W2,1X9,5D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка / LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 55lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 2 броя |