-20 %
Крушка, LED, светлини купе PHILIPS C5W, 12V, 1W, 6000K, 50lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 11854U30CWB1
9.36€ (18.31лв.)
7.49€ (14.65лв.)
Без данък: 7.49€ (14.65лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Дължина | 38 mm |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | C5W |
| Линия | Ultinon Pro3000 SI |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1 W |
| Температура | 6000K |
| Тип фасунга | SV8,5-8 |
| Тип крушка | LED / С нажежаема жичка |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 50lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 1 брой |