-20 %
Крушка, LED, светлини купе PHILIPS C5W, 12V, 0,8W, 6000K, 65lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 11860CU31B1
6.90€ (13.50лв.)
5.52€ (10.80лв.)
Без данък: 5.52€ (10.80лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Дължина | 30 mm |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Цвят на светлина | Студено бял |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | C5W |
| Линия | Ultinon Pro3100 SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 0,8 W |
| Тип фасунга | SV8,5 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка / LED |
| Количество | 1 брой |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 1 брой |