-20 %
Крушка, LED, стоп светлини PHILIPS P21W, 12V, 1,75W, 65lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 11498RU31B2
18.87€ (36.91лв.)
15.09€ (29.51лв.)
Без данък: 15.09€ (29.51лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Цвят на светлина | Червен |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | P21W |
| Линия | Ultinon Pro3100 SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1,75 W |
| Тип фасунга | BA15S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка / LED |
| Количество | 2 брой |
| Светлинен поток | 65lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 2 брой |