-20 %
Крушка, LED, стоп светлини / габарити PHILIPS W21/5W, 12V, 2,4/0,48W, 6000K, 200/50lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 11066CU31B2
18.87€ (36.91лв.)
15.09€ (29.51лв.)
Без данък: 15.09€ (29.51лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Цвят на светлина | Студено бял |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | W21/5W |
| Линия | Ultinon Pro3100 SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 2,4 W/ 0,48 W |
| Температура | 6000K |
| Тип фасунга | W3X16Q |
| Тип крушка | С нажежаема жичка / LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 200/50lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 2 броя |