-20 %
Крушка, LED PHILIPS C5W 12V 1W SV8,5-8, 4000K, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 11860WU70X1
10.63€ (20.79лв.)
8.51€ (16.64лв.)
Без данък: 8.51€ (16.64лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Дължина | 30 mm |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Цвят на светлина | Топло бял |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | C5W |
| Линия | Ultinon Pro7000 SI |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1 W |
| Температура | 4000K |
| Тип фасунга | SV8,5-8 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка / LED |
| Количество | 1 брой |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 1 брой |