-20 %
Крушка, LED, мигач PHILIPS WY21W, 12V, 2,15W, 140lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 11071AU31B2
18.87€ (36.91лв.)
15.09€ (29.51лв.)
Без данък: 15.09€ (29.51лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Цвят на светлина | Жълт /Кехлибар |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | WY21W |
| Линия | Ultinon Pro3100 SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 2,15W |
| Тип фасунга | WX3X16D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка / LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 140lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 2 броя |