-26 %
Крушка, LED, фар за дълги светлини PHILIPS H3, 12V, 20W, 6000K, 1400lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 11336U2500CX
65.19€ (127.50лв.)
48.27€ (94.41лв.)
Без данък: 48.27€ (94.41лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H3 |
| Линия | Ultinon Access 2500 |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 20 W |
| Температура | 6000K |
| Тип фасунга | PK22S |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1400lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 2 броя |