-25 %
Крушка, LED, фар за дълги светлини PHILIPS H11, 12V, 20W, 6000K, 1800lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 11362U2500CX
87.00€ (170.16лв.)
65.50€ (128.11лв.)
Без данък: 65.50€ (128.11лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H11 |
| Линия | Ultinon Access 2500 |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 20 W |
| Температура | 6000K |
| Тип фасунга | PGJ 19-2 |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1800lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 2 броя |