-20 %
Крушка, фар за мъгла PHILIPS H27W/2, 12V, 27W, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12060C1
9.20€ (17.99лв.)
7.36€ (14.39лв.)
Без данък: 7.36€ (14.39лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H27W/2 |
| Линия | Vision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 27 W |
| Тип фасунга | PGJ13 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |