-20 %
Крушка, фар за дълги светлини PHILIPS S2, 12V, 35W, 825lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12728BW
3.58€ (7.00лв.)
2.86€ (5.59лв.)
Без данък: 2.86€ (5.59лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | S2 |
| Линия | CityVision Moto |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 35 W |
| Тип фасунга | BA20D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 825lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 1 брой |