-20 %
Крушка, фар за дълги светлини PHILIPS HIR2, 12V, 55W, 3700K, 1350lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 9012WVUB1
38.86€ (76.00лв.)
31.09€ (60.81лв.)
Без данък: 31.09€ (60.81лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | HIR2 |
| Линия | WhiteVision Ultra |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 3700K |
| Тип фасунга | PX22D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1350lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 1 брой |