-20 %
Крушка, фар за дълги светлини PHILIPS HB4, 12V, 55W, 3200K, 1095lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 9006PR/1
9.36€ (18.31лв.)
7.49€ (14.65лв.)
Без данък: 7.49€ (14.65лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Вид крушка | HB4 |
| Линия | Vision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 3200K |
| Тип фасунга | P22D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1095lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |