-20 %
Крушка, фар за дълги светлини PHILIPS HB4, 12V, 51W, 3450К, 1095lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 9006XVPB1
24.54€ (48.00лв.)
19.63€ (38.39лв.)
Без данък: 19.63€ (38.39лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | HB4 |
| Линия | X-tremeVision Pro150 |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 51 W |
| Температура | 3450К |
| Тип фасунга | P22D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1095lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 1 брой |