-20 %
Крушка, фар за дълги светлини PHILIPS HB3, 12V, 60W, 3800K, 1860lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 9005WVUB1
24.80€ (48.50лв.)
19.84€ (38.80лв.)
Без данък: 19.84€ (38.80лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Цвят на светлина | Бял |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | HB3 |
| Линия | WhiteVision Ultra |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 60 W |
| Температура | 3800K |
| Тип фасунга | P20D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1860lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 1 брой |