-20 %
Крушка, фар за дълги светлини PHILIPS H7, 12V, 55W, 4200K, 1400lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12972WVUSM
34.51€ (67.50лв.)
27.61€ (54.00лв.)
Без данък: 27.61€ (54.00лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Цвят на светлина | Бял |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H7 / W5W |
| Линия | WhiteVision Ultra |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 4200K |
| Тип фасунга | PX26D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1400lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 4 броя |