-20 %
Крушка, фар за дълги светлини PHILIPS H7, 12V, 55W, 3500K, 1500lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12972RGTBW
21.93€ (42.89лв.)
17.55€ (34.32лв.)
Без данък: 17.55€ (34.32лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H7 |
| Линия | RacingVision GT200 moto |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 3500K |
| Тип фасунга | PX26D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1500lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 1 брой |