-20 %
Крушка, фар за дълги светлини PHILIPS H4, 12V, 60/55W, 4200K, 1650/1000lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12342WVUBW
14.93€ (29.20лв.)
11.94€ (23.35лв.)
Без данък: 11.94€ (23.35лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H4 |
| Линия | WhiteVision ultra moto |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 60 W/ 55 W |
| Температура | 4200K |
| Тип фасунга | P43T-38 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1650/1000lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 1 брой |