-20 %
Крушка, фар за дълги светлини PHILIPS H18, 12V, 65W, 1700lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12643LLB1
20.61€ (40.31лв.)
16.48€ (32.23лв.)
Без данък: 16.48€ (32.23лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H18 |
| Линия | Long Life EcoVision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 65 W |
| Тип фасунга | PY26D-1 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1700lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 1 брой |