-20 %
Крушка, фар за дълги светлини PHILIPS H11, 12V, 55W, 3450K, 1350lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12362XVPB1
39.88€ (78.00лв.)
31.90€ (62.39лв.)
Без данък: 31.90€ (62.39лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H11 |
| Линия | X-tremeVision Pro150 |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 3450K |
| Тип фасунга | PGJ19-2 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1350lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 1 брой |