-20 %
Крушка, фар за дълги светлини PHILIPS H11, 12V, 55W, 3200K, 1350lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12362PR/B1
13.96€ (27.30лв.)
11.17€ (21.85лв.)
Без данък: 11.17€ (21.85лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H11 |
| Линия | Vision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 3200K |
| Тип фасунга | PGJ19-2 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1350lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 1 брой |