-20 %
Крушка, фар за дълги светлини PHILIPS D5S, 12V, 25W, 4300K, 3350lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12410C1
232.13€ (454.01лв.)
185.70€ (363.20лв.)
Без данък: 185.70€ (363.20лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | D5S |
| Линия | Vision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 25 W |
| Температура | 4300K |
| Тип фасунга | PK32D-7 |
| Тип крушка | Ксенон |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 3350lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |