-20 %
Крушка, фар за дълги светлини PHILIPS D5S, 12/24V, 25W, 4800K, 2000lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12410XV+C1
260.76€ (510.00лв.)
208.61€ (408.01лв.)
Без данък: 208.61€ (408.01лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | D5S |
| Линия | X-tremeVision gen2 |
| Волтаж | 12 V/ 24 V |
| Номинална мощност | 25 W |
| Температура | 4800K |
| Тип фасунга | PK32D-7 |
| Тип крушка | Ксенон |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 2000lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |