-20 %
Крушка, фар PHILIPS H7, 12V, 55W, 3400K, 1500lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12972XVPB1
20.09€ (39.29лв.)
16.08€ (31.45лв.)
Без данък: 16.08€ (31.45лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H7 |
| Линия | X-tremeVision Pro150 |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 3400K |
| Тип фасунга | PX26D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1500lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 1 брой |