-20 %
Крушка, фар PHILIPS H7, 12V, 55W, 3250K, 1500lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12972VP/S2
30.22€ (59.11лв.)
24.17€ (47.27лв.)
Без данък: 24.17€ (47.27лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H7 |
| Линия | VisionPlus Plus 60% |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 3250K |
| Тип фасунга | PX26D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1500lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 2 броя |