-20 %
Крушка, фар PHILIPS H7, 12V, 55W, 3200K, 1500lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12972VPC2
27.00€ (52.81лв.)
21.60€ (42.25лв.)
Без данък: 21.60€ (42.25лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H7 |
| Линия | VisionPlus Plus 60% |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 3200K |
| Тип фасунга | PX26D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1500lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 2 броя |