-20 %
Крушка, фар PHILIPS H7, 12V, 55W, 3200K, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12972PR/1B
6.85€ (13.40лв.)
5.48€ (10.72лв.)
Без данък: 5.48€ (10.72лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H7 |
| Линия | Vision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 3200K |
| Тип фасунга | PX26D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 1 брой |