-20 %
Крушка, фар PHILIPS H4, 24V, 75/70W, 3200K, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 13342MDC1
6.14€ (12.01лв.)
4.91€ (9.60лв.)
Без данък: 4.91€ (9.60лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H4 |
| Линия | Master Duty |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 75 W/ 70 W |
| Температура | 3200K |
| Тип фасунга | P43T-38 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |