-20 %
Крушка, фар PHILIPS H4, 12V, 60/55W, 4200K, 1560lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12342WVUSM
28.22€ (55.19лв.)
22.58€ (44.16лв.)
Без данък: 22.58€ (44.16лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Цвят на светлина | Бял |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H4 |
| Линия | WhiteVision Ultra |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W/ 60 W |
| Температура | 4200K |
| Тип фасунга | P43T-38 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1560lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 2 броя |