-20 %
Крушка, фар PHILIPS H4, 12V, 60/55W, 3600K, 1650/1000lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12342XVPS2
29.04€ (56.80лв.)
23.23€ (45.43лв.)
Без данък: 23.23€ (45.43лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H4 |
| Линия | X-tremeVision Pro150 |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W/ 60 W |
| Температура | 3600K |
| Тип фасунга | P43T-38 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1000lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 2 броя |