-20 %
Крушка, фар PHILIPS H4, 12V, 60/55W, 3600K, 1650/1000lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12342XVPB1
14.57€ (28.50лв.)
11.66€ (22.80лв.)
Без данък: 11.66€ (22.80лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H4 |
| Линия | X-tremeVision Pro150 |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W/ 60 W |
| Температура | 3600K |
| Тип фасунга | P43T-38 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1650/1000lm |
| Опаковка | Блистер |