-20 %
Крушка, фар PHILIPS H4, 12V, 60/55W, 3200K, 1815lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12342PRBW
4.88€ (9.54лв.)
3.90€ (7.63лв.)
Без данък: 3.90€ (7.63лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H4 |
| Линия | Vision Moto |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W/ 60 W |
| Температура | 3200K |
| Тип фасунга | P43T-38 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1815lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 1 брой |