-20 %
Крушка, фар PHILIPS H4, 12V, 60/55W, 3200K, 1650lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12342VPC2
13.75€ (26.89лв.)
11.00€ (21.51лв.)
Без данък: 11.00€ (21.51лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H4 |
| Линия | VisionPlus Plus 60% |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 60 W/ 55 W |
| Температура | 3200K |
| Тип фасунга | P43T-38 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1650lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 2 броя |