-20 %
Крушка, фар PHILIPS H4, 12V, 60/55W, 3100K, 1650/1000lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12342LLECO/C1
6.70€ (13.10лв.)
5.36€ (10.48лв.)
Без данък: 5.36€ (10.48лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H4 |
| Линия | Long Life EcoVision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W/ 60 W |
| Температура | 3100K |
| Тип фасунга | P43T-38 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1650/1000lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |