-20 %
Крушка, фар PHILIPS H1, 24V, 70W, 3200K, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 13258MLC1
9.05€ (17.70лв.)
7.24€ (14.16лв.)
Без данък: 7.24€ (14.16лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H1 |
| Линия | Masterlife |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 70 W |
| Температура | 3200K |
| Тип фасунга | P14,5S |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |