-20 %
Крушка, фар PHILIPS H1, 12V, 55W, 3700K, 1550lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12258WVUB1
14.16€ (27.69лв.)
11.33€ (22.16лв.)
Без данък: 11.33€ (22.16лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H1 |
| Линия | WhiteVision Ultra |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 3700K |
| Тип фасунга | P14,5S |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1550lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 1 брой |