-20 %
Крушка, фар PHILIPS H1, 12V, 55W, 3450K, 1550lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12258XVPS2
29.91€ (58.50лв.)
23.93€ (46.80лв.)
Без данък: 23.93€ (46.80лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H1 |
| Линия | X-tremeVision Pro150 |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 3450K |
| Тип фасунга | P14,5S |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1550lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 2 броя |