-20 %
Крушка, фар PHILIPS H1, 12V, 55W, 3450K, 1550lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12258XVPB1
14.57€ (28.50лв.)
11.66€ (22.80лв.)
Без данък: 11.66€ (22.80лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H1 |
| Линия | X-tremeVision Pro150 |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 3450K |
| Тип фасунга | P14,5S |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1550lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 1 брой |