-20 %
Крушка, фар PHILIPS D4S, 42V, 35W, 4400К, 3200lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 42402VIC1
104.30€ (203.99лв.)
83.44€ (163.19лв.)
Без данък: 83.44€ (163.19лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | D4S |
| Линия | Vision |
| Волтаж | 42 V |
| Номинална мощност | 35 W |
| Температура | 4400К |
| Тип фасунга | P32D-5 |
| Тип крушка | Ксенон |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 3200lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |