-20 %
Крушка, фар PHILIPS D3S, 42V, 35W, 4800K, 3200lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 42403XV2C1
139.58€ (272.99лв.)
111.67€ (218.41лв.)
Без данък: 111.67€ (218.41лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | D3S |
| Линия | X-tremeVision gen2 |
| Волтаж | 42 V |
| Номинална мощност | 35 W |
| Температура | 4800K |
| Тип фасунга | PK32D-5 |
| Тип крушка | Ксенон |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 3200lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |