-20 %
Крушка, фар PHILIPS D2S, 85V, 35W, 5000K, 3000lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 85122WHV2C1
89.48€ (175.01лв.)
71.58€ (140.00лв.)
Без данък: 71.58€ (140.00лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Цвят на светлина | Бял |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | D2S |
| Линия | WhiteVision gen2 |
| Волтаж | 85 V |
| Номинална мощност | 35 W |
| Температура | 5000K |
| Тип фасунга | P32D-2 |
| Тип крушка | Ксенон |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 3000lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |