-20 %
Крушка, фар PHILIPS D2S, 85V, 35W, 4800K, 3200lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 85122XV2C1
89.48€ (175.01лв.)
71.58€ (140.00лв.)
Без данък: 71.58€ (140.00лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | D2S |
| Линия | X-tremeVision gen2 |
| Волтаж | 85 V |
| Номинална мощност | 35 W |
| Температура | 4800K |
| Тип фасунга | P32D-2 |
| Тип крушка | Ксенон |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 3200lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |