-20 %
Крушка, фар PHILIPS D1S, 35W, 4800К, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 85415XV2C1
114.02€ (223.00лв.)
91.21€ (178.39лв.)
Без данък: 91.21€ (178.39лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | D1S |
| Линия | X-tremeVision gen2 |
| Волтаж | 85 V |
| Номинална мощност | 35 W |
| Тип фасунга | PK32D-2 |
| Тип крушка | Ксенон |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 3200lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |