-20 %
Крушка, фар PHILIPS D1R, 85V, 35W, 4300K, 2950lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 85409VIC1
91.52€ (179.00лв.)
73.22€ (143.21лв.)
Без данък: 73.22€ (143.21лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | D1R |
| Линия | Xenon Vision |
| Волтаж | 85 V |
| Номинална мощност | 35 W |
| Температура | 4300K |
| Тип фасунга | PK32D-3 |
| Тип крушка | Ксенон |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 2950lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |