-20 %
Крушка, електрическа, фар PHILIPS H1, 12V, 55W, 3200K, 1690lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12258PR/1B
3.56€ (6.96лв.)
2.85€ (5.57лв.)
Без данък: 2.85€ (5.57лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H1 |
| Линия | Премиум |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 3200K |
| Тип фасунга | P14,5S |
| Тип крушка | халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1690lm |
| Опаковка | блистерна опаковка |
| Количество в опаковка | 1 брой |