-20 %
Крушка, дълги светлини PHILIPS H3, 12V, 55W, 3200K, 1450lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12336PR/1B
3.49€ (6.83лв.)
2.79€ (5.46лв.)
Без данък: 2.79€ (5.46лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H3 |
| Линия | Premium |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 3200K |
| Тип фасунга | PK22S |
| Тип крушка | халогени |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1450lm |
| Опаковка | блистер |
| Количество в опаковка | 1 брой |