- Наличност: В наличност
- Модел: OSR LEDDL118-CB
Описание
Допълнителна
светлина, одобрена от ECE
Комбиниран
светлинен модел: комбинирано осветление на близка и далечна зона
компактен и
издръжлив: благодарение на издръжливата поликарбонатна леща, допълнителната
светлина може да издържи дори тежка употреба. защита от над и под напрежение.
интегрираната
система за управление на топлината гарантира много дълъг живот
дължина на
греда: 238м
светлинен
поток: 4100lm
цветна
температура: 6000K
номинална
мощност: 55W
входно
напрежение: 12/24V
IP рейтинг:
IP67
ECE: R112
(референтен номер 17.5)
EMC / EMI:
ECE R10
защита срещу
обратна полярност
дължина на
кабела: 45см
тегло:
2140гр
приложения:
автомобили, камиони, автомобили 4x4, ATV, ванове, строителни машини,
селскостопански превозни средства, каравани
монтирани по
двойки съгласно изискванията на ECE R112
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | LED |
| Линия | LEDriving |
| Волтаж | 12 V/24 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 6000К |
| Светлинен поток | 4100lm |
| Количество в опаковка | 1 брой |